This store uses its own and third-party cookies to improve our services and your surfing experience. If you go on surfing, we will consider you accepting its use. More Information.

close

¡Bienvenidos!

¡Bienvenidos!

La historia de Valenttia es una historia de valentía, de superación, de energía, un sueño hecho realidad, donde tú eres el centro, eres el alma del zapato.

¿Estás buscando unos zapatos hechos especialmente para ti? ¡En nuestra tienda online puedes encontrarlos!

Valenttia te ofrece un calzado personalizado, hecho a mano y con diseños exclusivos a tu gusto. Originalidad y calidad unidas, porque para nosotros el evento especial eres tú. 

Valenttia nace para mujeres valientes, que pisan fuerte y dejan huella propia.

Pásate por nuestra web y diseña unos zapatos a tu gusto y destaca tus pies allá donde vayas. 

                                                                                                                    VALENTTIA.

2991 Comments

Sprawdź czy masz dobrze ustawioną antenę satelitarną

Autoryzowany serwis telewizji cyfrowej Cyfra oferuje ustawienie i montaż anten satelitarnych Polsat i Canal Plus w Warszawie i okolicach. Prawidłowe ustawienie anteny satelitarnej gwarantuje niezakłócony odbiór wszystkich kanałów telewizyjnych z wykupionego pakietu od operatora. Nie możemy też zapomnieć o zapewnieniu odpowiedniej jakości sygnału dla kanałów nadawanych w technologii Ultra High Definition czyli 4K na dekoderach Polsat Box oraz Ultrabox+ od Canal+

Montaż anteny satelitarnej przy nowej umowie

08.04.2024 20:09

Kilka lat temu w Polsacie i Canal+ co pewien czas pojawiały się promocję na zakup abonamentu z możliwością bezpłatnego montażu anteny satelitarnej i dekodera, teraz już praktycznie nie są oferowane nawet na święta. Jeśli chcemy dokonać instalacji nowo zakupionego zestawu telewizji cyfrowej, robimy to we własnym zakresie lub zamawiamy instalatora anten w punkcie sprzedaży operatora, większość salonów współpracuje z lokalnymi monterami telewizji cyfra.tv oferującymi kompleksową obsługę nowych oraz obecnych abonentów wszystkich platform satelitarnych.

Czy łatwo jest samodzielnie zainstalować antenę ?


Samo zamocowanie anteny wymaga tylko podstawowej wiedzy technicznej, jeśli umiemy wywiercić kilka otworów i użyć kołków do zamocowania uchwytu antenowego to możemy samodzielnie wykonać instalację. Jednak do prawidłowego ustawienia anteny potrzeba już szczegółowa wiedza o technologii satelitarnej oraz przyrząd pomiarowy będący w stanie sprawdzić siłę sygnału oraz parametr o nazwie MER (modulation error ratio), określający ilość błędów modulacji zawartych w transmisji cyfrowej. Warto więc poszukać wśród znajomych czy ktoś nie ma takiego miernika, jeśli nie to sami przymocujmy czaszę a ustawienie na satelitę zamówmy u profesjonalisty.

Czy są różne anteny satelitarne ?


Anteny różnią się głównie wielkością i kolorem, natomiast bardzo ważny jest typ konwertera, kupując antenę z konwerterem SINGLE podłączymy tylko jeden dekoder cyfrowy, przy konwerterze TWIN możemy korzystać już z dwóch dekoderów lub jednego z podłączonym dyskiem twardym oraz funkcją nagrywania, konwerter nazwie QUAD obsłuży cztery dekodery a OCTO aż osiem punktów telewizyjnych w domu. Konwertery UNICABLE to najwyższa półka w technologii satelitarnej, używając tylko jednego kabla antenowego możemy podłączyć nawet 32 dekodery Polsatu lub Canal+.

Czy można podłączyć nowy dekoder do starej anteny satelitarnej ?


Zdarza się, że kupujemy dekoder cyfrowy z abonamentem ale bez anteny bo na naszym dachu już jest instalacja po poprzednim właścicielu budynku, czy więc możemy jej użyć ? Wystarczy podłączyć dekoder aby się przekonać, jeśli poziom i jakość sygnału będzie powyżej 50% (optymalna wartość jakości to 60%-80%) nic nie stoi na przeszkodzie aby ją pozostawić i nie wydawać pieniędzy na nową.